Розвиток міжнародного співробітництва

Щоб обговорити нові можливості співробітництва в сфері атомної енергетики ПАТ “Івано-Франківський арматурний завод” відвідала делегація Китайської Народної Республіки. Робоча група у складі спеціалістів Китайської державної корпорації атомної енергетичної промисловості (CNEIC) та Китайського інституту атомної енергетики (NPIC) мала можливість ознайомитись з виробничим, технічним потенціалом заводу та ключовими аспектами його роботи. Гості відвідали виробничі цехи підприємства а також склад готової продукції.

news_prc-3Під час спільної наради, що відбулася в рамках візиту між керівництвом заводу та представниками делегації було окреслено напрямки можливої співпраці, а саме спільна участь двох сторін у проектах атомної енергетики. Китайській стороні розповіли про багаторічну історію роботи заводу, досвід поставок продукції у різні країни світу, зокрема на промислові, нафтохімічні та металургійні об’єкти. Вагомим аргументом того, що ПАТ “Івано-Франківський арматурний завод” можна вибирати надійним партнером для співпраці в сфері атомної енергетики стало те, що завод має також багатий досвід поставок своєї продукції на АЕС в Китай, Україну, Росію, Литву, Німеччину, Іран, Індію, Болгарію, Кубу та Угорщину. news_prc-2Успішна реалізація багатьох проектів з позитивними відгуками переконливо свідчить про високу якість продукції, адже на заводі діє система контролю якості, яка починається з вхідного контролю сировини та відбувається на всіх етапах виробництва, закінчуючи тестуваннями та випробуваннями готового виробу в лабораторіях підприємства.
Гості детально ознайомилися з каталогами продукції, що дало їм можливість дізнатися про виробничий асортимент ПАТ “ІФАЗ” та основні технічні характеристики продукції. Крім того, провідні спеціалісти заводу розповіли про можливість виконання індивідуальних нестандартних замовлень з врахуванням вимог замовника, починаючи від конструкторського рішення до виробництва та поставки готової продукції. news_prc-1В рамках візиту робоча група відвідала конструкторське бюро, ознайомились з принципами його роботи та відмітили високий професіоналізм працівників.

Представники делегації зазначили, що така технічна, ресурсна база та наявність висококваліфікованого персоналу є дуже ваговим аргументом у прийнятті рішення про співпрацю. В результаті візиту було визначено, що наступними кроками у розвитку міжнародного співробітництва двох сторін буде більш предметне обговорення реалізації спільних проектів.news_prc-4