Нам 45 років!

45th-130 вересня колектив “Івано-Франківського арматурного заводу” відзначив 45 річницю роботи підприємства, що гармонійно поєдналося з святкуванням професійного дня машинобудівника. Святкування 45 ювілею є знаменною датою для керівництва та трудового колективу заводу, адже за багато років діяльності підприємство неодноразово опинялося в непростих умовах. Та незважаючи на це, “Івано-Франківський арматурний завод” успішно утримує позиції одного з найбільших виробників трубопровідної арматури в Україні та нарощує обсяги виробництва.

У своїх привітальних промовах Голова Правління Шилюк С. В. та Заступник Голови Правління Проців З. С. окреслили перспективи розвитку підприємства та стратегічні плани на майбутнє. З нагоди святкування 45 річниці заводу всі працівники отримали премію. 45th-2Було відзначено і тих працівників, що захищають нашу державу від зовнішнього агресора на Сході України; за відвагу та мужність вони отримали матеріальну допомогу. За традицією, під час урочистих заходів були також нагороджені працівники підприємства, які своєю трудовою діяльністю зробили значний внесок в розвиток ІФАЗ. 45th-4 Серед них – робітники виробничих цехів, майстри, спеціалісти та керівники. Протягом багатьох років праці вони демонстрували професійний підхід до своєї справи, були ініціаторами новаторських рішень, що стало необхідною передумовою для стабільної роботи “Івано-Франківського арматурного заводу”. Особливою гордістю є те, що на підприємстві до цього часу працюють три працівники, що почали свій трудовий шлях з випуском першої продукції ІФАЗ. Керівництво заводу висловило їм особливу подяку за 45 років відданої праці.

45th-3На урочистих заходах була також присутня Голова Івано-Франківської обласної організації профспілки “Машприлад України” Дуда Ганна Михайлівна, яка вручила Подяку “Івано-Франківському арматурному заводу” за вагомий внесок в розвиток машинобудівної галузі та промисловості України. А щирі побажання додали до святкової атмосфери особливих теплих емоцій!45th-5